Sara del për kafe me Belkizin, ky detaj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sara del për kafe me Belkizin, ky detaj merr gjithë vëmendjen

10:20 | 26 Nëntor 2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo organizoi një “baby shoëer” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.
E duket se Sara ka shoqëri të mirë me gruan e futbollistit kosovar, Milot Rashicës.

Ato se fundmi kanë publikuar një foto ku shfaqet në disponim të mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Të dyja po duken shumë bukur, ndërsa veshja e tyre kuq e zi bie në sy. /ORAinfo/

Komento: