Sara dhe Ledir në momente romantike, publikojnë një foto të rrallë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sara dhe Ledir në momente romantike, publikojnë një foto të rrallë

21:03 | 24 Nëntor 2021

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë çifti më i komentuar në mediet rozë.

Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale por pozat pranë njëri-tjetrit i shohim shpesh.

Së fundi, Ledri ka postuar një foto duke shkëmbyer një puthje romantike me Sarën.

Këtë foto e ka ripostuar edhe Sara në profilin e saj të Instagramit.

Komento: