Sara e ndryshon look-un, bëhet kaçurrele joshëse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sara e ndryshon look-un, bëhet kaçurrele joshëse

18:49 | 06 Gusht 2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E është Sara ajo më aktivja me postime me rrjete sociale.

Sot, ajo ka shkuar për tu rregulluar të frizerka. Ajo ka ndryshuar look-un, duke i bërë flokët me dredha.

Për me tepër shikoni si po duket në pamjen e re e dashura e Ledrit. /ORAinfo/

Komento: