S’do të besoni, kaq shumë është rritur vajza e Albanit dhe Miriamit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

S’do të besoni, kaq shumë është rritur vajza e Albanit dhe Miriamit

12:31 | 03 Dhjetor 2019

Alban Skendëraj dhe Miriam Cani janë një çift shumë i dashur për publikun.

Është muzika ajo që i bashkoi dyshen dhe tani ata janë të martuar dhe prindër të një vajze, përcjell ORAinfo.

E vajza e tyre duket se është rritur shumë e këtë e shohim në foton e publikuar nga Miriami.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë./ORAinfo/

Komento: