S’e keni parë më herët, kjo është fotoja e parë e Leartës e Kushtrimit si çift – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

S’e keni parë më herët, kjo është fotoja e parë e Leartës e Kushtrimit si çift

13:16 | 23 Maj 2019

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më në qendër të medieve rozë.

Djali dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit janë martuar para dy viteve dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur Matin, përcjell ORAinfo.

E pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet temë e diskutueshme në publik.

Kjo foto është e para që çifti e ka bërë në fillimin e lidhjes së tyre./ORAinfo/

Komento: