Së shpejti Blero dhe Afrona do ta martohen, zbulohet një detaj i bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Së shpejti Blero dhe Afrona do ta martohen, zbulohet një detaj i bukur

23:43 | 21 Maj 2019

Ata janë çfiti më i përfolur i showbizzit.

Këngëtari kosovar, Blero dhe e fejuara e tij Afrona Dika pritet këtë vit ta kurorëzojë dashurinë e tyre disavjeçare.

Ndonësë s’dihet ende data e dasmës së tyre, Blero përmes një fotografie ka treguar se dasma është shumë afër.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet veshur me një kostum, ndërsa i ka shkruar Afronës: Unë jam gati!

Siç duket ky do të jetë kostumi që Blero do të bëhet dhëndërr.

Kujtojmë që këngëtari ka qenë i martuar edhe me aktoren Teuta Krasniqi me të cilën ka edhe një vajzë.

Komento: