Sekretet që Tuna fsheh në pasaportë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sekretet që Tuna fsheh në pasaportë

21:21 | 21 Maj 2019

Tuna është një këngëtare shumë e dashur.

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, që në start të karrierës ka përbërë interes për publikun e gjerë. Ajo, që kur doli në skenë, u shndërruar në senzacion, shkruan “Kosovarja”.

Pasaporta e këngëtares së mirënjohur është interesante, si vetë ajo.

Në “Kosovare”, mësoni çka nuk dinti për Tunen:

PASAPORTA:

Emri dhe mbiemri: Altuna Sejdiu

Gjatësia: 1.69cm

Pesha: 57 kg

Ngjyra e syve: E gjelbërt

Ngjyra e flokeve:Bionde

Ushqimi i preferuar: Kuzhinë italiane

Pija e preferuar: Portokall i shtrydhur

Këngëtarja e preferuar: Lauryn Hill

Ngjyra e preferuar: Tirkiz, petrol

Sporti i preferuar: Kick box

Sportisti i preferuar: Shaban Sejdiu – babi im, ish kampion në mundje

Hobi: Gym

Komento: