Shërohet nga kanceri djali nga fotografia e vitit 2018 që përloti botën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shërohet nga kanceri djali nga fotografia e vitit 2018 që përloti botën

09:50 | 06 Tetor 2021

Djali me foton që bëri të qajë gjithë botën është shëruar nga kanceri.

Nëna që postoi një fotografi zemërthyer vajzës së saj duke ngushëlluar vëllain e saj pas kimioterapisë në vitin 2018, ndau lajmin e mirë.

Beckett Burge u diagnostikua me leuçemi limfoblastike akute në prill të vitit 2018. Në një fotografi të publikuar një vit më vonë, Beckett, atëherë katër vjeç, ngushëllohet nga motra e tij Aubrey, 5 vjeç, teksa vjell pas kimioterapisë.

Kaitlin tani ka njoftuar se Beckett është kthyer në shkollë dhe kështu shënoi fundin e kimioterapisë.

Komento: