Shfaq gjoksin, tifozët çmenden pas këtij veprimi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shfaq gjoksin, tifozët çmenden pas këtij veprimi

17:48 | 11 Qershor 2019

Një fanse e basebollit ka bërë një gjest të çuditshëm

Gruaja e cila kishte shkuar të shihet këtë ndeshje, ka bërë që të gjithë tifozët të kthehen nga ajo, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Në fillim ajo shfaqet vetëm në bikini, por pastaj ajo ngadal i heq të gjitha dhe shfaqet gjoksi para tifozëve.

Kjo është parë nga shumë shikues dhe është komentuar në mënyra të ndryshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!