Shfaqet e veshur me fustan shumë të shkurt, a është kjo paraqitja më provokative e Leartës? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shfaqet e veshur me fustan shumë të shkurt, a është kjo paraqitja më provokative e Leartës?

00:03 | 10 Gusht 2020

Learta vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura.

Ajo tashmë është nusja më e famshme në vend, shkruan ORAinfo.

Learta është tejet aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt dhe po duket shumë aktraktive./ORAinfo/

Komento: