Shkoi në shtëpi bjondes që njohu online, djalit i ndodhi me e keqja

08:11 | 16 Janar 2019

Kujdes kur të njoftoheni me dike përmes rrjeteve sciale.

Një video e një vajze bjonde dhe një avokati që u njohën online është bërë virale në rrjetet sociale.

Videoja nuk është gjë tjetër veçse një eksperiment social, që është kryer për të treguar se takimet që nisin nga njohjet online mund të shkojnë keq.

Dyshja u njohën në rrjetin Tinder dhe më pas lanë një takim në shtëpinë e vajzës.

Avokati hyri brenda dhe ata nisën të ledhatoheshin, por kur në banesë hyri i dashuri me ngjyrë i vajzës, gjërat morën rrjedhë tjetër.

Ai i zbrazi xhepat avokatit dhe e uli në tokë të bënte pompa duke e pyetur se çfarë kërkonte ai me të dashurën e tij.

Komento: