Shkurta në festë me vajzat, por ka diçka që i ‘habiti’ të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta në festë me vajzat, por ka diçka që i ‘habiti’ të gjithë

20:54 | 27 Maj 2019

Shkurte Fejza dhe vajzat e saj po bëhen çdo ditë e më të përfolura.

Që pas martesës së Gresës, ato janë gjithmonë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Së fundi Shkurta me dy vajzat e saj kanë qenë prezente në ballon pranverore.

E ajo që i habiti të gjithë është stili karakteristik i Besianës./ORAinfo/

Komento: