Shkurta në pushime me shoqen e saj, publikon veten në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta në pushime me shoqen e saj, publikon veten në këtë gjendje

17:32 | 30 Maj 2019

Është një prej këngëtaret më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Përveç për me këngët e saj, Shkurte Fejza është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Shkurta ka pas vetës shumë ndjekës edhe në rrjete sociale ku edhe është shumë aktive.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar për pushime me shoqe dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj jo si jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Komento: