Shkurta shfaqet ne stilin e modeles duke reklamuar fustanin, fytyra e saj pa grim merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta shfaqet ne stilin e modeles duke reklamuar fustanin, fytyra e saj pa grim merr vëmendjen

17:46 | 22 Nëntor 2021

Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka sjellë, kanë qenë shumë të dëgjuara nga publiku i saj i madh, shkruan ORAinfo.

Më shumë se për punën e saj profesional, së fundmi Shkurta është komentuar më shumë për jetën e saj private.

Ajo ka disa muaj që është bërë nënë dhe jetën e saj tani po e vazhdon në Kosovë.

Krahas kujdesit për djalin e saj, Malin, Shkurta po kujdeset edhe për pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë.

Ndërsa vëmendjen e merr fytyra e saj pa grim. Kështu nuk e kemi parë asnjëherë këngëtaren kosovare./ORAinfo/

Pamje:

Komento: