Shkurta zbukurohet për dasmë, varësja e saj ‘gjigande’ mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shkurta zbukurohet për dasmë, varësja e saj ‘gjigande’ mori gjithë vëmendjen

19:11 | 10 Tetor 2019

Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është e pëlqyer sidomos për performancat e saj live, përcjell ORAinfo.

Shkurta është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se posa ka dalë nga frizerja.

Mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është varësja e saj ‘gjigante’./ORAinfo/

shkurt

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!