Shkurte Fejza pyetet se a dëshiron nip apo mbesë- përgjigja e saj do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurte Fejza pyetet se a dëshiron nip apo mbesë- përgjigja e saj do t’iu befasojë

10:43 | 23 Prill 2019

Këngëtarja e njohur Shkurte Fejze pasi martoi vajzën ka shprehur preferencat e saj se çfarë dëshiron tani, nip apo mbesë.

Tashmë si një grua e martuar, Gresa Behluli sigurisht se mendon të bëhet nënë.

Por, çka do Shkurte Fejza, nëna e saj?

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, ka treguar preferencën e saj.

Edhe Shkurta, doli tipike shqiptare këtë radhe pasi tha një djalë do të ishte mirë të ishte i pari, megjithatë tha se rëndësi ka të jetë veç i shëndosh.

Çka tha Shkurta më tej dhe çfarë plane ka bashkë me vajzën, e kuptoni përmes videos së mëposhtme.

Komento: