Shkurte Gashi tregon çfarë nuk i pëlqen tek burri i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurte Gashi tregon çfarë nuk i pëlqen tek burri i saj

21:05 | 22 Korrik 2021

Si të tjerët, edhe Shkurte Gashi iu ka përgjigjur pyetjeve në “Haje ose Thuaje” në emisionin NIN në Klan Kosova.

Në këtë rubrikë, ajo tregoi se çfarë nuk i pëlqen tek burri i saj dhe zbuloi momentin më të sikletshëm që i ka ndodhur në karrierë.

Ndiqni videon më poshtë.

Komento: