Shkurte Gashi vishet ngushtë në fustan elegant, ekspozon turpin si ‘peshk’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurte Gashi vishet ngushtë në fustan elegant, ekspozon turpin si ‘peshk’

12:41 | 04 Korrik 2022

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe më tutje të jetë shumë e pranishme nëpër koncerte dhe dasma, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se i takon botës së artit, Shkurta vazhdimisht është përkujdesur që para publikut të paraqitet gjithmonë e kuruar.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet në super formë.

E veshur me fustan të ngushtë e elegant, Shkurta ekspozon turpin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Komento: