Shtrihet në spital Morena Taraku, çfarë i ka ndodhur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shtrihet në spital Morena Taraku, çfarë i ka ndodhur

10:57 | 21 Tetor 2019

Morena Taraku në spital, çfarë i ndodhi?

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan Kosovarja.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram ku edhe shihet e shtrirë në spital.

Ajo nuk ka dhënë më shumë detaje në lidhje me rastin se për çfarë bëhet fjalë.

Shpresojmë që modelja nuk ka diçka serioze, dhe shumë shpejt do të kthehet fuqishëm me paraqitjet e saj të veçanta.

Komento: