Shumë me pak kile se sot, kështu dukeshin Lumi B dhe gruaja e tij më parë

19:30 | 02 Qershor 2019

Ata janë një çift tejet simpatik.

Reperi i njohur, Lumi B dhe bashkëshortja e tij, Miranda bëjnë pjesë në mesin e çifteve më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ata ka vite që janë të martuar dhe janë prindër të bukuroshit Blini, shkruan rtv21.tv

Sot, Miranda publikoi një fotografi në Instagram, fotografi e realizuar para 8 vjetësh, ku shiheshin Lumi dhe ajo pranë njëri-tjetrit.

Si gjithmonë, çift simpatik. Projekti i fundit i Lumit është bashkëpunimi me reperin Skerdi. “Djal dukat” arriti mbi 1 milion klikime

Komento: