Shyhrete Behlulit i ka dal vera, kështu shfaqet në publik sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhrete Behlulit i ka dal vera, kështu shfaqet në publik sot

15:38 | 11 Maj 2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e me stil.

Të kombinuar mirë me këpucë dhe çantë, Shyhretja po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

Komento: