Shyhretja me fëmijët në pushime, publikojnë foton më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shyhretja me fëmijët në pushime, publikojnë foton më të ëmbël

21:39 | 08 Tetor 2019

Shyhrete Behluli është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

U bë e njohur qysh në daljen e parë dhe që nga atëherë ëhstë shumë e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Shumë të komentuar janë edhe famija e saj e sidomos fëmijët e saj.

Këto ditë ajo së bashku me djalin dhe vajzat po qëndrojnë në pushime në Turqi.

Dhe nga atjë po publikojnë foto të ndryshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!