Shyhretja publikon foto duke gatuar, shikoni çka ka përgatitur ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja publikon foto duke gatuar, shikoni çka ka përgatitur ajo

19:51 | 29 Maj 2019

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e pëlqyer shqiptare.

Me pamjen e saj ajo përherë ‘sfidon’ moshën dhe duket si të ishte vajzë e re, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesion, Shyhretja nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka gatuar petulla e këtë nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: