Shyhretja sfidon moshën, bën stila si çikë e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja sfidon moshën, bën stila si çikë e re

13:45 | 05 Korrik 2022

Shyhretja si çikë e re, merr poza në fustanin elegant.

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve që përflitet më së shumti në mediat rozë për paraqitjet e saj.

Ajo gjithmonë është elegante dhe e kuruar deri në detajin e fundit, shkruan Kosovarja.

Jo më kotë i thonë se është si cikë e re, sidomos kur merr poza në veshje të cilat janë mjaftë të bukura.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë disa imazhe e veshur me një fustan elegant ngjyrë të zezë, i cili kishte edhe disa detaje unike.

Komento: