Si e ëma si e bija, Engji ia ‘vodhi’ edhe buzëqeshjen Shyhretës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Si e ëma si e bija, Engji ia ‘vodhi’ edhe buzëqeshjen Shyhretës

14:06 | 09 Nëntor 2019

Engji si Shyhretja.

Engjëllushë Salihu po vazhdon ta mbajë publikun në duar dhe këtë po e arrin jo vetëm me këngë të bukura, por edhe me postime të ndryshme të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmendje.

Edhe pse nuk ka kohë të gjatë që iu bashkëngjit skenës muzikore, për këto pak vite arriti të krijojë mjaft famë e suksese, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po ashtu cilësohet si një femër mjaft e bukur, çdo herë elegante dhe e ëmbël si nëna e saj.

E në imazhin e fundit qe solli Engji, vërehete dukshëm se sa shumë i ka ngjarë nënsë së saj Shyhretes, aq shumë sa edhe buzëqeshja e saj e thotë të njëjtën gjë.

A iu duket edhe juve kështu?

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!