“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

18:11 | 08 Nëntor 2019

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit.

“Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo.

Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën e tyre të përbashkësht për fansat.

Këtu mund ta ndiqni këngën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!