Soni ka dal mbëmë, fustani i saj krejt me pika ka marrë gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Soni ka dal mbëmë, fustani i saj krejt me pika ka marrë gjithë vëmendjen

10:16 | 02 Gusht 2020

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, shkruan ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ajo ka dal, e veshur me fustan të gjatë e me pika, Soni po duket një bukuroshe e vërtetë. /ORAinfo/

Komento: