Soni Malaj i “kallë” ndjekësit me postimin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Soni Malaj i “kallë” ndjekësit me postimin e fundit

19:43 | 08 Korrik 2022

Ajo cilësohet si njëra nga këngëtaret më tërheqëse.

Orëve të fundit është njoftuar prishja e motit në bregdetet e Shqipërisë. Por, për Soni Malajn vera qenka tejet e nxehtë.

Ajo është parë tejet provokuese dhe joshëse në postimin e fundit në Instagram.

Soni paska punuar shumë me të pasmet e saj, dhe tani ka publikuar rezultatet e punës në deti.

Komento: