Soni vishet me fustan të shkurt e të ngushtë, shfaqet super joshëse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Soni vishet me fustan të shkurt e të ngushtë, shfaqet super joshëse

14:28 | 22 Maj 2019

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një minifund. Kaq joshëse po duket ajo në këtë veshje. /ORAinfo/

Komento: