Syri i keq mos ju paftë, këngëtaret kosovare shkëlqejnë në paraqitjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Syri i keq mos ju paftë, këngëtaret kosovare shkëlqejnë në paraqitjen e fundit

23:05 | 01 Gusht 2021

Qeveria tani ka lejuar edhe mbajtjen e dasmave.

E me fillimin e dasmave edhe këngëtaret kanë filluar punën, përcjell ORAinfo.

Së fundi, këngëtaret Remzie Osmani, Shkurte Gashi, Yllka Kuçi dhe Teuta Selimi shfaqen bashkë në një dasmë.

E në foton e publikuar, ato shfaqen njëra më e bukur se tjetra./ORAinfo/

Komento: