Sytë të mbesin te Engjëllusha, në fustanin e ngushtë tregon trupin e saj si “peshk” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sytë të mbesin te Engjëllusha, në fustanin e ngushtë tregon trupin e saj si “peshk”

19:47 | 03 Korrik 2022

Engjëllusha Salihu, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo u bë e njohur me hyrjen në botën e muzikës, po prapë bëri famë kur bashkëpunoi me nënën e saj, këngëtaren e njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Tani, duket se ajo e ka marrë në dorë karrierën e saj dhe po punon të sjellë projekte të reja.

Ajo më shumë është e angazhuar në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet me një fustan të ngushtë, ku në pah e vë trupin e saj si “peshk”./ORAinfo/

Komento: