Talenti i madh drejt Juventusit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Talenti i madh drejt Juventusit

13:10 | 31 Korrik 2021

Talenti i madh drejt Juventusit.

Kaio Jorge është afër të bëhet transferimi më i ri i Juventusit.

Juventusi është afër ta transferojë futbollistin e talentuar të Santosit, Kaio Jorge, transmeton lajmi.net.

Këtë e konfirmoi edhe presidenti i Santosit, Andres Rueda i cili deklaroi se Jorge është afër të shkojë në Torino.

“Jemi duke biseduar me Juventusin për Kaio Jorge dhe ende nuk kemi vendosur nëse do të shkojë tani, apo do të shkojë në janar atëherë kur kontrata t’i skadojë atij”, tha Rueda.

“Nuk dëshironim ta largonim Kaion, por kontrata e tij na obligoi në njëfarë mënyre”, përfundoi Andres Rueda.

Komento: