Taynes gati po i ‘shpërthen’ gjoksi, bën këtë veprim për ta mbajtur nën kontroll! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Taynes gati po i ‘shpërthen’ gjoksi, bën këtë veprim për ta mbajtur nën kontroll!

23:41 | 05 Gusht 2021

Tayna shfaqet provokuese derisa mban gjoksin me duar

Ajo është shfaqur joshëse në paraqitjen e fundit.

E veshur me një veshje me ngjyrë të kaltër, këngëtarja ka theksuar hiret e saj trupore.

Në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhet e reja teksa mori komente të shumta pozitive nga fansat dhe ndjekësit.

Kujtojmë se, ajo po vazhdon mbajtjen e mbrëmjeve muzikore dhe po shihet tejet a angazhuar javët e fundit.

Komento: