Të dashuruar e me shumë stil, kështu dukeshin prindërit e Majlindës kur ishin të ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Të dashuruar e me shumë stil, kështu dukeshin prindërit e Majlindës kur ishin të ri

22:54 | 20 Maj 2019

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të prindërve të saj kur ishin të rinjë.

Ata po duken shumë të dashuruar dhe me shumë stil./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!