Të gjithë vajzat do ta donin këtë fustan të Andrrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Të gjithë vajzat do ta donin këtë fustan të Andrrës

19:00 | 23 Nëntor 2021

Andrra Destani, po vazhdon të jetë pjesë e lajmeve rozë.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha, ajo po thuajse gjithmonë ka qenë pjesë e mediave, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është në krah të një burri që është i suksesshëm,Andrra e jeton një jetë tejet luksoze.

Së fundmi ajo është bërë nënë edhe një djali, por kjo nuk e ka penguar atë të udhëtojë anë e mbanë botës.

Së fundmi ajo është parë e veshur me një fustan gjigant, ku duket si një princeshë. Ajo ka pozuar krah burrit të saj dhe djalit, ku duket se janë një familje e lumtur./ORAinfo/

Komento: