Të shtëna me armë zjarri afër klubit “Duplex” në Prishtinë, plagoset një person – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Të shtëna me armë zjarri afër klubit “Duplex” në Prishtinë, plagoset një person

14:42 | 25 Qershor 2022

Rreth orës 03:20 të mëngjesit ka pasur të shtëna me armë zjarri afër klubit “Duplex” në Prishtinë.

Sinjali mëson se një person ka mbetur i plagosur në këmbë dhe i njëjti është dërguar në QKUK.

Personat e dyshuar janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Ndërkohë, siç mësohet në vendin e ngjarjes janë gjetur 2 gëzhoja. Policia ende nuk ka dal me ndonjë njoftim për këtë rast.

Komento: