Teuta një grua shumë e zonja, kështu ia shërben burrit darkën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta një grua shumë e zonja, kështu ia shërben burrit darkën

22:39 | 15 Tetor 2019

Ajo është një ndër aktoret më të pëlqyera kosovare.

Teuta Krasniqi është shumë e përfolur si për profesionin e saj ashtu edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Tani Teuta jeton me burrin dhe dy vajzat nga dy martesat e saj.

Ajo na ka treguar gjithmonë se është një nënë dhe grua shumë e përkushtuar.

Sot, burri i saj Adonisi ka publikuar një foto me të cilën tregon se Teuta ia ka përgatitur darkën./ORAinfo/

Komento: