Tottenham po ia merr futbollistin 40 milionësh Barcelonës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tottenham po ia merr futbollistin 40 milionësh Barcelonës

16:16 | 15 Janar 2019

Tottenham thuhet se po shqyrton një ofertë huazimi për lojtarin e Barcelonës, Malcom, pasi Harry Kane mori të dielën një dëmtim në kyçin e këmbës ndaj Manchester United, raporton Daily Star përcjell ORAinfo.

Mauricio Pochettino gjithashtu do të humbasë Son Heung-min në fushatën e Kupës së Azisë në Korenë e këtij muaji dhe mund të kthehet te Malcom i cili nuk ka arritur të ndikojë në kampin Nou këtë sezon./ORAinfo/

Komento: