Tri objektivat e Milan për forcimin e mbrojtjes në afatin e verës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tri objektivat e Milan për forcimin e mbrojtjes në afatin e verës

14:22 | 25 Mars 2020

Milan është duke kërkuar të forcojë repartin e mbrojtjes.

Prandaj kuqezinjtë aktualisht po shikon tre opsione të mundshme për mbrojtjen qendrore për dritaren e transferimit veror, përcjell ORAinfo.

Milani po vlerëson tre profile: Kristoffer Ajer nga Celtic, Evan N’Dicka nga Eintracht Frankfurt dhe Dayot Upamecano nga Leipzig, raporton calciomercato.

Mbetet të shihet se cila do të jetë përzgjedhja e Milan për lojtarin që do ta ndihmojë Alessio Romagnoli në mbrojtje. /ORAinfo/

Komento: