Tuna bëhet bashkë me vajzat e familjes së Patrisit, shikoni si i quan ato – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tuna bëhet bashkë me vajzat e familjes së Patrisit, shikoni si i quan ato

18:39 | 16 Maj 2019

Tuna dhe Patrisi tani janë shumë të përfolur në publik e media rozë.

Ata janë lidhur para disa viteve dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime të jetës së tyre.

Tuna së fundi ka publikuar një foto ku shihet së bashku me vajzat nga familja e Patrisit e të cilat i quan ‘më të bukurat e berishve’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!