Tuna del pa grim, nuk po njihet me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna del pa grim, nuk po njihet me këtë pamje

21:59 | 22 Nëntor 2019

Altuna Sejdi është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me Patris Berishën dhe është nënë e një djali që e kanë quajtur, Tian.

Ajo është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Nju Jork.

Tuna ka dalë në qytet pa grim e me këtë pamje nuk po njihet./ORAinfo/

Komento: