Tuna ia bën djalit duratën më të bukur për fundvit, kaq shumë e ka gëzuar atë

13:14 | 16 Dhjetor 2018

Tuna dhe Patrisi po ia plotësojnë djalit të tyre të vogël pothuajse çdo dëshirë.

Ata të dy po e shijojnë shumë kohën me të dhe nuk hezitojnë që t’i postojnë momentet me të edhe në rrjetet e tyre sociale, shkruan ORAinfo.

E në këtë fundvit ata përveç që ia kan rregulluar shtëpinë me drita e lodra, Tuna sot ia ka sjellur edhe një babadimër të vogël.
Tianin e ka gëzuar shumë me këtë dhuratë./ORAinfo/

Komento: