Tuna me Patrisin dhe djalin në piknik, por do të befasoheni çfarë i kanë bërë djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna me Patrisin dhe djalin në piknik, por do të befasoheni çfarë i kanë bërë djalit

13:21 | 22 Prill 2019

Tuna dhe Patrisi tani janë shumë të përfolur në publik e media rozë.

Ata janë lidhur para disa viteve dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime të jetës së tyre.

Sot Patrisi ka publikuar një foto ku shihet se kanë dalë familja në piknik, e ai që merr gjithë vëmendjen është Tiani në krahët e Patrisit./ORAinfo/

Komento: