Tuna performon në një klub në Tiranë, ja çka bëjnë në shtëpi Patrisi dhe Tiani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna performon në një klub në Tiranë, ja çka bëjnë në shtëpi Patrisi dhe Tiani

12:46 | 19 Dhjetor 2019

Patris Berisha ka pozuar krah djalit të tij dhe pranë postimit i ka thënë disa fjalë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka nisur angazhimine saj në muzikë pas një pauze, shkruan lajmi.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka performuar në një klub në Tiranë atje ku ka krijuar atmosferë të ‘zjarrtë’.

E derisa ajo ndodhej me punë atje, Patrisi kujdeset për djalin dhe pranë tij e ka publikuar edhe një fotografi.

“Ta honksha zemren bre evlad”, ka shkruar ai pranë postimit të fotogafisë.

Komento: