U bënë prindër para pak javësh, ja çfarë i kanë blerë sot vajzës, Labi dhe Qëndresa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U bënë prindër para pak javësh, ja çfarë i kanë blerë sot vajzës, Labi dhe Qëndresa

13:29 | 06 Janar 2019

Moderatori I njohur Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa tani janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura shqiptare.

Ata janë martuar një vitë më parë dhe para pak javësh u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Labi dhe Qëndresa duket se po e shijojnë shumë këtë kohë si prindër të ri dhe këtë e shohim në postimet që I bëjnë ata në rrjete sociale.

E sot, Labi ka postuar foto ku shihet një shtrat i vogël, e që ata ia kanë blerë vajzës së tyre./ORAinfo/

Komento: