U KRY! Arsenali zbulon trajnerin e ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Arsenali zbulon trajnerin e ri

23:13 | 14 Dhjetor 2019

Arsenali ,do të kërkojë të zhvillojë bisedime me Nuno Espirito Santo javën tjetër për ta punësuar atë si menaxherin e të tyre të ri, raportohet Daily Mail.

Bosi i Wolves, është një nga rreth 12 kandidatët me të cilët klubi dëshiron të flasë, dhe Arsenali është i vendosur të rritë interesin e tij për Portugezin gjatë ditëve në vijim ,përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, Arsenali do të duhet të marrë lejen nga Wolves përpara se të zhvillojë diskutime zyrtare me menaxherin./ORAinfo/

Komento: