U kry! Coutinho në këtë skuadër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U kry! Coutinho në këtë skuadër

13:24 | 26 Dhjetor 2019

Barcelona ka marrë një vendim të rëndësishëm për Philippe Coutinhon.

Kampionët e La Ligas kanë vendosur të shesin Philippe Coutinhon, duke pritur pë të kuptuar nëse Bayern Munich do të jenë të interesuar për transferimin e tij.

Ylli brazilian është në huazim te Bayern Munich, dhe në fund të sezonit do të vendoset për fatin e tij.

Barcelona nuk e ka ndërmend të mbajë në skuadër Coutinhon.

E ardhjma e tij mund të jetë në Francë, te skuadra e PSG.

Komento: