U KRY! Ja për cilën skuadër do të luajë Martinez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Ja për cilën skuadër do të luajë Martinez

19:42 | 20 Dhjetor 2019

Ylli i Interi, Lautaro Martínez ka pohuar se ai është i lumtur në klubin italian, pavarësisht se është i lidhur shumë me një transferim te FC Barcelona.

Sulmuesi Argjentinas, është duke u bërë një nga emrat më të përfolur në botë dhe ka tërhequr interes nga klubi me bazë katalanase në veçanti, të cilët janë duke kërkuar për një zëvendësim afatgjatë për Luis Suarez, përcjell ORAinfo.

Martinez, ndërsa fliste për La Repubblica, ka shprehur kënaqësi pasi është kërkuar nga një tjetër klub të madh por gjithashtu përsëriti që ai është lumtur në Inter të cilin e konsideron ‘shtëpinë’ e tij./ORAinfo/

Komento: