U KRY! Ylli i madh po largohet nga United – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U KRY! Ylli i madh po largohet nga United

16:02 | 15 Janar 2020

Paul Pogba, do të largohet nga Manchester United por jo deri në dritaren e transferimit të verës, thotë Sky Sports Germany.

Francezit i ka ngelur vetëm një vit e gjysmë në marrëveshjen e tij të tanishme dhe, nëse ai nuk arrin të shënojë një shtesë, bordi i United nuk do të rrezikojë të lejojë që rekordet e klubit të largohen nga një transferim falas, përcjell ORAinfo.

Real Madrid shpesh është lidhur me një transferim , por ish-klubi francez Juventus është gjithashtu një destinacion i mundshëm./ORAinfo/

Komento: