U martuan para pak muajve, por çka po ndodh tani me Bleron dhe Afronën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U martuan para pak muajve, por çka po ndodh tani me Bleron dhe Afronën

16:01 | 19 Dhjetor 2019

Çifti, Blero dhe Afrona po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore komentohet ende në medie, përcjell ORAinfo.

E ata tani kanë vazhduar jetën e tyre.

Duket se çifti po kalojnë moment jo të mira pasi po jetojnë të ndarë në dy shtete./ORAinfo/

Komento: